Çok ucuz fiyatlarla Ordu Muğla uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Muğla’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Ordu Muğla uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Muğla’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Ordu Muğla ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Muğla Uçak Bileti

Ordu Muğla Uçak Bileti

Türkiye’nin yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen yaz turizmi mekanlarının başında gelen Muğla, bugün doğal güzellikleri ile görenleri kendine haran bırakır. Şehir birbirinden güzel plajları kadar mitolojik dönemin efsanevi hikayeleri ve Ege mutfağının zeytinyağlıları ile de dikkat çekmeyi başarır.

Tatil cenneti Muğla, özellikle olağanüstü manzaralara sahip ilçeleri ile ülkemizin tam bir tatil cennetidir. Her hali ile insanları kendine hayran bırakmayı başaran Datça, son yıllarda büyük bir rağbet görmesi sonucu ülkemizin popüler destinasyonları arasına adını yazdırmayı başardı. Oldukça sevimli bir kültüre de ev sahipliği yapan ilçe, Muğla seyahatiniz ilk duraklarından biri olmalı.

Ordu Muğla uçak bileti fiyatları

Muğla seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muğla seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Ordu Muğla uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Ordu Muğla uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Ordu Muğla uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.