Çok ucuz fiyatlarla Ordu Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu'dan Kocaeli'ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Ordu Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Kocaeli'ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli'de nerelere gidebiliriz?

Ordu Kocaeli Uçak Bileti 300x169 Ordu Kocaeli Uçak Bileti

Ordu Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin en gelişmiş üçüncü şehri olan Kocaeli, günümüzde sanayisi ile öne çıkan yerleşimler arasındadır. Şehrin sanayide gelişmesine yönelik tezat bir görüntüsü çizen doğası ile dikkatleri üzerine çeken Kocaeli, muhteşem güzellikteki yaylaları, deniz kıyısı ve gölleri ile ilgi odağıdır. Tabiat güzelliği ile görülmeye değer pek çok zengin içeriğe sahip olan kent, aynı zamanda tarihsel ve kültürel özellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker.

Sultan Abdülaziz'in Av Köşkü olan Kasr-ı Hümayun Saray Müzesi, kentin hem tarihi, hem de kültürel değerlerine örnek verilebilecek mekanlarından biridir. Yapıldığı dönemlerde İstanbul dışına inşa edilen tek saray olma özelliği taşıyan Kasr-ı Hümayun, Osmanlı tarzının dışına çıkılan mimarisi ile dikkatleri toplar. Barok üslubunun tüm detaylarına hakim olan yapı, neo-klasik örneğidir. Binanın tavan süslemeleri Fransız ressam Sason'un en güzel motifleri ile örülü olan saray iki katlıdır. Bol sütun süslemeli olması ile küçük Dolmabahçe özelliğini andıran Kasr-ı Hümayun farklı dönemlerde çeşitli işlevler için kullanıldı. Bölgede meydana gelene bazı depremlerde hasar gören yapı dayanıklı mimarisi sayesinde yalnızca belirli onarımlardan geçirildi.

Ordu Kocaeli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.