Çok ucuz fiyatlarla Ordu Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu'dan Şanlıurfa'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 55 dakikadır.

Ordu Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Şanlıurfa'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa'da nerelere gidebiliriz?

Ordu Şanlıurfa Uçak Bileti 300x200 Ordu Şanlıurfa Uçak Bileti

Ordu Şanlıurfa Uçak Bileti

Göbeklitepe ile Anadolu'nun geçmişine ışık tutan Şanlıurfa, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültürlerin ve dinlerin buluşma noktası oldu. Etnik mimarisi ile mistik bir ambiyansa sahip olan şehir, farklı uygarlıkların günümüze bıraktığı miraslar ile oldukça göz alıcıdır. Sahip olduğu değerler ile “Peygamberler Şehri” olarak da adından bahsettiren Şanlıurfa, kültürel ve tarihi turizmin ülkemizdeki başkentleri arasındadır.

Bugün pek çok bölümü sular altında kalan Halfeti, Türkiye'nin en önemli hazilerinden biridir. Asırlar boyunca çeşitli kültürlere ev sahipliği yapması sonucu arkeolojik bir değer taşıyan bölge, çeşitli kilise kalıntıları, camileri, manastırları, mağaraları ve yerleşim yerleri ile büyük bir tarihi barındırır. Gaziantep şehir merkezine 112 kilometre uzaklıkta yer alan bölge, bugün şehrin turizmini canlı tutan noktaların başında gelir. “kayıp şehir” ve “gizli cennet” olarak da adlandırılan Halfeti, Uluslararası Koordinasyon Komitesi tarafından “sakin şehir” unvanına layık görüldü.

Şehir merkezinde yer alan Balıklıgöl, bugün Şanlıurfa'nın cazibe merkezlerinden biridir. Günümüze kadar pek çok rivayete konu olan suyun içindeki balıklara halk tarafından saygı gösterilir ve avlanması yasaktır. Tarihsel süreçler boyunca pek çok rivayete konu olan Balıklıgöl, inanç turizmine de hitap etmesi sonucu kentin turizmini canlı tutar.

Ordu Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı'ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Ordu Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.