Çok ucuz fiyatlarla Ordu Sinop uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu'dan Sinop'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 55 dakikadır.

Oldukça ucuz fiyatlar ile Sinop otelleri de Tatil City‘de. Sinop otelleri içinden en uygun ve en ucuz fiyatlı olanları seçtik. Ucuz tatil paketleri ile ekonomik Sinop uçak bileti de sitemizde!..

Sinop Otelleri

Denizci Otel 5 e1551353015275 500x300 Ordu Sinop Uçak Bileti
ortalama fiyatı150TL

Denizci Otel
Sinop Türkiye

Sinop'un merkezinde bulunan Denizci Otel ucuz fiyat arayanlara iyi bir alternatif.

Sinop Antik Otel 2 e1551276594125 500x300 Ordu Sinop Uçak Bileti 5% İndirim
ortalama fiyatı180TL

Sinop Antik Otel
Sinop Türkiye

Balayı, aile, toplantı, tatil, spor, sağlık gibi birçok farklı konseptte uzmanlaşmış  bir Sinop oteli.

Sinop Vira Otel 2 500x300 Ordu Sinop Uçak Bileti
ortalama fiyatı150TL

Sinop Vira Otel
Sinop Türkiye

Şehir  Merkezinde bulunan  Sinop Vira Hotel denize sıfır konumundadır ve kendine ait iskelesi bulunmaktadır. Oda kahvaltı konseptinde çalışan tesis yılın 365 günü konuklarıa kusursuz hizmet vermektedir.

Sinop'da yapılacak şeyler

Sinop'a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Sinop'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Sinop Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Sinop ucuz uçak bileti

Ordu Sinop uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Sinop'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop'da nerelere gidebiliriz?

Ordu Sinop Uçak Bileti 300x225 Ordu Sinop Uçak Bileti

Ordu Sinop Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde yer alan Sinop, muazzam tabiatı ile görenleri kendine aşık eden bir şehirdir. Ülkemizin en sakin ve huzur dolu yerleşimlerinden biri olan Sinop, aynı zamanda en yaşanılabilir kent olma özelliği de taşır. Koyları, ormanları, burunları, plajları ile yaz turizminin öncülerinden olan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça hareketli bir yaşantıya ev sahipliği yapar. Nüfusunun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu Sinop, antik ve arkeolojik değerler bakımından da oldukça zengindir. İlk çağlarından beri ünlü felsefecilerin ve düşünürlerin yaşantısına eşlik eden kent kültürel ve sanatsal açıdan da zengin bir özellik gösterir. Uzun yıllar önce şehre yerleşen koloniler tarafından kurulduğu bilinen şehir o günden beri tüm tarihsel özelliklerine hakim olması sonucu bugün tarihi güzellikleri ile de öne çıkar. Sinop aynı zamanda yöresine özgü lezzetleri ile de beğeni kazanır.

Dört mevsim boyunca da doğanın en güzel renklerini taşıyan Hamsilos Koyu, Sinop'ta ilk durak olmalıdır. Muhteşem tabiatına kendinizi bırakacağınız koy, yemyeşil ağaçlar ve buralardan denize çıkan gizli yollar ile tam bir doğa harikasıdır.

Ordu Sinop uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Ordu Sinop uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.