Çok ucuz fiyatlarla Ordu Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Ordu Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’a nerelere gidebiliriz?

Ordu Zonguldak Uçak Bileti

Ordu Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin önemli şehirlerinden biri olan Zonguldak, geçmişten beri liman kenti özelliği koruyan yerleşimlerden biridir. Ülkemizin en zengin taş kömürü maden ocaklarına sahip olan şehir, ülkemiz genelinde adından “kara elmas” olarak söz ettirir. Yemyeşil ormanları, köy hayatı ve muazzam duruluktaki denizi ile dikkatleri üzerine çeken kent özellikle yaz aylarında genel olarak hareketli fakat yine de sakin sayılabilecek ölçütte kalan şehir hayatına sahiptir.

Çaycuma ilçesinde bulunan Tieion Antik Kenti ve Filyos Kalesi, Zonguldak’ın ilk yerleşim yeridir. Antik yerleşim olarak bilinen bölge Tios adlı rahibin önderliğindeki Miletos kolonisi tarafından kuruldu. Milattan önce 70’li yıllarda Roma İmparatorluğu tarafından yıkıldığı bilinen bölge, Bizans döneminde balıkçı ve ticaret şehri olarak varlığını korudu. Osmanlı döneminde geçtiğinde cezp edici özelliklerini tümüyle yitirdiği görülen Filyos Kalesinde geriye iki nekropol alanı, bir akropol, tiyatro, antik liman, tapınak, üç kemerli duvar kaldı. Tüm bu kalıntıları ile günümüzde bir antik kenti sahip olması gerekenden fazlasına kucak açan Tieion Antik Kenti ve Filyos Kalesi etrafındaki doğal güzellikleri ile de görülmeye değerdir.

Ordu Zonguldak uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ordu Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.