Özel hava yolları firmalarından olarak 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak girişimiyle İstanbul’da kurulan Pegasus, günümüzde hem yurt içinde, hem de yurt dışında çeşitli güzergahlara uçuş sağlıyor. Özel bir firma olarak kurulması sonucu bu alanda öncü olan firmanın tüm uçuşlarına web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Pegasus Bursa ucuz uçak bileti seçeneği için en geniş sonuçları bulabileceğiniz TatilCity.NET  seyahatinizin her aşamasında sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Ekonomik tatil ve otel seçenekleri için oldukça geniş fırsatlar sunmaya devam eden TatilCity.NET’e web sitemizin yanı sıra çağrı merkezimiz aracılığı ile de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Anadolu’nun tarihini ve kültürünü en güzel şekilde betimleyen Bursa, yılın dört mevsimi de yerli ve yabancı binlerce turisti konuk eder.

Pegasus Bursa Ucuz Uçak Bileti

Pegasus Bursa Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul