Türkiye’nin en önemli hava yolları şirketlerinden olan Pegasus, yurt içi taşımacılığının en önemli kollarından biridir. “Low cost” (düşük maliyetli hava yolu) anlayışı ile milyonlarca kişi tarafından rağbet gören Pegasus, charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yaptı. 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak girişimiyle İstanbul’da kurulan Pegasus, Türkiye’de faaliyet gösteren 4. tarifeli havayolu oldu.  Pegasus Hava Yolları uçak bileti fiyatları da web sitemizde.

Yurt içi uçuşlarında firmamız tarafından en çok aranılan hava yolu şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkan Pegasus geniş filosu ile bugün havalimanı olan pek çok şehre uçuş sağlıyor. Web sitemizi ziyaret ederek istediğiniz güzergah için ekonomik uçak biletlerine erişebilirsiniz. Ucuz uçak biletinin yanı sıra aynı zamanda ucuz tatil fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Pegasus Hava Yolları Uçak Bileti Fiyatları

Pegasus Hava Yolları Uçak Bileti Fiyatları

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul