Uyguladığı “low cost” (düşük maliyetli sistem) ile Türkiye’nin hava yolu taşımacılığı konusunda öncü firmalarından biri olan Pegasus, Türkiye’de ekonomik yollarla faaliyet gösteren 4. tarifeli hava yolu oldu. Kısa menzilli yollarda oldukça sık tercih edilen firmanın tüm uçuşlarını web sitemiz üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Pegasus hava yolları uçak bileti de TatilCity.NET’te. Kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet anlayışı ile oldukça önemli bir yer edinen Pegasus özellikle yurt içi uçuşlarında sıklıkla tercih edilir. Geniş bir filoya sahip olan firma aynı zamanda ek hizmetlerini de ek ödemeler sonucunda verir.

TatilCity.NET’i kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanı sıra ulaşılabilirlik açısından da büyük kolaylıklar sağlar. Web sitemizin arama ekranından uçuşlara erişim sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda 24 saat hizmet veren çağrı merkezi üzerinden de biletinizi alabilirsiniz.

Pegasus Hava Yolları Uçak Bileti

Pegasus Hava Yolları Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul