Antalya Elazığ uçak bileti satın alanlara çeşitli bilgiler veriyoruz. Antalya‘dan Elazığ’a aktarmalı sefer yapılmaktadır. Uçuş süresi de aktarma süreleri ile beraber 2 saat 40 dakika sürmektedir.

Antalya Elazığ uçak bileti al!

Ucuz fiyat arayanlar için Antalya Elazığ uçak bileti servis bedellerini düşük tutuyoruz.  Antalya Elazığ uçak bileti fiyatları bilet arama sistemimizden incelenmeden karar verilmemeli. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ’da gezip görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Bunların en başında hiç şüphesiz Harput Kalesi gelmektedir. İç ve dış olmak üzere iki bölümden oluşan kale Urartular zamanında yapılmıştır. Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, özellikle Keban Barajı yapımı sırasında ortaya çıkan önemli arkeolojik eserlerin sergilendiği bir müzedir. Meraklılarının ilgisini çekecektir.

12. yüzyılda yapılmış olan Elazığ Ulu Cami Artuklu hükümdarı Fahreddin Karaaslan’ın emri ile yapılmıştır. Kentin en eski camisi olarak bilinmektedir. Tektonik bir göl olan Hazar Gölü, Türkiye’nin en derin göllerinden birisidir. Balık türü olarak karabalık ve aynalısazan avlanır. Göl etrafında insanların dinlenebileceği tesisler ve kamp alanları mevcuttur. Yaz aylarında dahi içerisinde buz sarkıtlar bulunan Buzluk Mağarası, Elazığ merkeze 11 km mesafededir. İçerisi her daim buzlarla kaplı olduğundan bu adı almıştır.

Antalya Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzzergah için Onur Air uçak bileti de tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Elazığ’a ya da Elazığ’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Elazığ uçak bileti sitemizden kolaylıkla satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Elazığ uçak bileti Antalya Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Dip Not : Antalya Elazığ uçak bileti web sitemizde çok ucuz.