Çok ucuz bilet fiyatları ile Antalya Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Kahramanmaraş’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık Antalya‘dan Kahramanmaraş’a 1 saat sürmektedir.

Antalya Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

En hesaplı, en ekonomik Antalya Kahramanmaraş uçak biletini bulmak isteyenler TatilCity.NET’de. Sizlere iyi fiyat vermek için servis bedellerini düşürdük. Antalya Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları görülmeden karar verilmemeli..

Peki, Kahramanmaraş’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Kahramanmaraş Uçak Bileti

Antalya Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş‘a seyahatinizde gezmekten ve görmekten zevk alabileceğiniz pek çok yeri ziyaret edebilirsiniz. Örneğin tarihi önemi büyü olan Hurman Kalesi turistlerin ilgisini çeken yerlerden. Bizans dönemine ait olduğu düşünülen bu tarihi kale şehrin Afşin ilçesinde yer alıyor. 13. yüzyıldan kalma yine aynı ilçede bulunan Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii benzersiz bir yapıdır.

M.Ö. 1 veya 2. yüzyılda yapıldığı düşünülen Kahramanmaraş Kalesi ise şehrin simgesidir. Kahramanmaraş’ta da bir tarihi kapalı çarşı bulunuyor. Erken Osmanlı döneminin tüm tarihi dokusunu taşıyan kapalı çarşıyı görmek isteyebilirsiniz. Kahramanmaraş Müzesi’nde ise şehrin geçmişini keşfedebilir, Prehistorik, Hitit, Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait kalıntıları inceleyebilirsiniz. Şifalı suyu ile bilinen Ekinözü içmeleri ise kent merkezine 150 km mesafede yer alıyor.

Antalya Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Kahramanmaraş’a ya da Kahramanmaraş’tan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Kahramanmaraş uçak bileti Antalya Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Antalya Kahramanmaraş uçak bileti web sitemizde çok ucuz.