Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 14 saat sürmektedir.

Antalya Tekirdağ uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Antalya Tekirdağ uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı yapın!

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Tekirdağ Uçak Bileti

Antalya Tekirdağ Uçak Bileti

Marmara Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Tekirdağ hem doğal güzellikleri hem de tarihi alanları ile her sene hem yerli hem de yabancı turistleri kendisine hayran bırakıyor. Tekirdağ’a ziyaretinizde hem iyi vakit geçirme hem de yeni yerler keşfetme isteyebileceğinizi düşünerek sizlere birkaç tavsiyede bulunmak istedik. Öncelikle tarihi Çorlu Kalesi, 6. yüzyıldan kaldığı düşünülen yapısı ile oldukça ilginizi çeebilir. Günümüze kadar gelebilen kale her ne kadar biraz yıpranmış olsa da görülmeye vaktinizi harcamaya değecek ihtişamlıkta. Elbette Tekirdağ’a gelmişken meşhur Hora Feneri’ni görmeden olmaz. Şarköy’e 20 km mesafede bulunan fener etrafındaki manzarası ile büyüleyen türde.

Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, şehrin çevresindeki arkeolojik kazılarda çıkarılmış pek çok tarihi eserin sergilendiği bir müze. Eğer tarihi eserlere ilginiz varsa mutlaka buraya uğrayın. 1553’te Mimar Sinan tarafından yapılmış olan Rüstem Paşa Külliyesi’nin camii, bedesten, hamam ve medrese bölümleri görülmeye değer. Birkaç onarım görmüş olsa da hala dimdik ayakta ve mutlaka uğramanız gereken yerlerden. 1840’ta Tekirdağ’da doğmuş olan ünlü şair Namık Kemal’in evi de yine Tekirdağ’da yer alıyor. Namık Kemal Evi olarak bilinen evde ünlü şaire dair eşyalar ve ona dair yazılm ış yazılar sergileniyor. Şayet gitmek isterseniz hükümet binasının karşısındaki parka girerek eve ulaşabilirsiniz.

Antalya Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Pegasus uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Tekirdağ’a ya da Tekirdağ’dan Antalya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Antalya Tekirdağ uçak bileti web sitemizde çok ucuz!