Çok ucuz fiyatlarla Artvin Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Erzurum’a en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat, 20 dakikadır.

Artvin Erzurum uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Erzurum Uçak Bileti

Artvin Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri olan Erzurum, hem görülmesi gereken doğal güzellikleri hem de Cumhuriyet Dönemi’nin ilk zamanlarına ait tarihi ile oldukça ilgi çekicidir. Atatürk Evi, Mustafa Kemal’in Erzurum Kongresi için 1919’da geldiğinde konakladığı evdir. Aynı şekilde Erzurum Kongre Binası’da döneme ait birçok belge, doküman ve fotoğrafa ev sahipliği yapar.

Erzurum’a gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yer Üç Kümbetler’dir. 14. yüzyılda yapıldıkları bilinen bu tarihi güzellik Anadolu Selçuklu döneminin en güzel mezar yapı taşlarının örneğidir. Eski Hükumet konağının oldukça yakınında bulunan İbrahim Paşa Cami, 1748 yılında inşa edilmiştir ve günümüzde hala ibadete açıktır. Erzurum Kalesi 5. yüzyılda Roma imparatoru Theodosius tarafından yaptırılmıştır. Kale ve yanındaki saat kulesi Türk mimarlığının ilk örnekleri arasında yer alır. Aziziye Tabyası 1867 1872 yılları arasında Osmanlı ve Rus savaşının yaşandığı dönemde Kars yolunu güvende tutmak için Sultan Abdulaziz tarafından yaptırılmıştır.

Palandöken Kayak Merkezi Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kayak merkezidir. Kış sporu sevenler için muazzam bir alt yapıya sahip olan Palandöken’i ziyaret etmeden şehirden gitmemenizde fayda var.

Artvin Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Artvin Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.