Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Adıyaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 5 dakikadır.

Bingöl Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Adıyaman‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net’e kulak verin! Servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyoruz. Sitemizde Bingöl Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Adıyaman Uçak Bileti

Bingöl Adıyaman Uçak Bileti

Kahta ilçesinde bulunan Nemrut Dağı, dünyanın 8. harikası olarak tüm dünyaya adını duyurmuştur. Nemrut yıl içinde pek çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlar. Harika manzarası ile insanları büyüleyen Nemrut Dağı, ayrıca güneşin doğuşu ve batışının izlendiği en güzel yerler arasındadır. Adıyaman’ı ziyaretiniz sırasında mutlaka gidilmesi gerekenler listesinde ilk olarak Nemrut Dağı gelir. İl merkezine 50 kilometre uzaklıkta yer alan Çat Barajı, şehrin doğal güzellikleri arasında yer alır. Barajın herhangi bir atık su bağlantısı bulunmadığı için oldukça temizdir. Çat barajında yapılması gerekenlerin başında Alabalık yemek olmalıdır. Suyunun temizliğinden ötürü en güzel alabalık tadacağınız yerlerden biridir. Bu sebeple etrafında pek çok alabalık tesisi bulabilirsiniz. Barajın bir diğer özelliği ise üzerinde yüzen adalardır. Özellikle bahar aylarında eriyen kar ile su yüzüne çıkan adaların görkemi inanılmazdır.

25 metre yüksekliğe sahip Adıyaman kalesi bir höyük üzerine kurulmuştur. Şehir merkezinde olan kale günümüze kadar çok sayıda onarımdan geçmiştir, fakat heybetli duruşundan hiç bir şey kaybetmemiştir.  Adıyaman kalesinin günümüzde kimlere ait olduğu hala bilinmemektedir.

Bingöl Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Bingöl Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.