Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

Kastamonu Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Kocaeli Uçak Bileti

Kastamonu Kocaeli Uçak Bileti

Yeşilin bin bir tonuna hakim olan Kocaeli, eşsiz doğası ile Türkiye’nin en güzel noktalarından biridir. Marmara Bölgesinde yer alan kent, aynı zamanda ülkemizin en gelişmiş illerinden biri olarak karşımıza çıkar. Osmanlı dönemine ait önemli mimari yapılara ev sahipliği yapan şehir, aynı zamanda bu dönemin başlangıcı olarak gösterilen eserleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Uzun bir sahil şeridine sahip olan Kocaeli, aynı zamanda Türkiye’nin bahar ve yaz aylarında yoğun bir nüfusa sahip olan şehridir.

Kocaeli’nin en görkemli yapısını simgeleyen İzmit Sarayı aynı zamanda Osmanlı döneminden kalma ismi ile ‘Kasr-ı Hümayun’ olarak da bilinir. İstanbul dışında yaptırılan ilk kapsamlı saray olma özelliği taşıyan yapı, mimari açıdan da oldukça ilgi çekicidir. Mermer kaplı olan İzmit Sarayı; Sason’a ait işlemeleri, Osmanlı motifleri ve tuğraları ile merak uyandırıcıdır. Yaz aylarında Sultan Abdülaziz’in Av Köşkü olarak kullanılan yapı 1999 yılında meydana gelen depremle büyük bir hasar görse de, 2007 yılında kapsamlı bir restorasyon döneminden geçirilerek Saray Müze olarak ziyaretçilerine açıldı.

Kastamonu Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.