Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 50 dakikadır.

Nevşehir Hatay uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Hatay Uçak Bileti

Nevşehir Hatay Uçak Bileti

Büyük dinlerin tarihteki buluşma noktası olan Hatay, medeniyetlerin ve inançların en önemli beşiğidir. Bir Akdeniz şehri olan Hatay, ülkemizin Suriye ile sınırını oluşturan çizgidir. Bu sebepten dolayı yıllar boyuna stratejik bir öneme sahip olması ile tanınan kent, aynı zamanda kültür ve inanç açısından günümüzde hala oldukça kozmopolittir. UNESCO tarafından barış kenti ilan edilen il bugün yerli ve yabancı turistlerin beğenisini kazanacak çok sayıda kültürel, tarihi ve inanç değeri olan yapıya sahiptir. Sahil şeridi ile deniz, kum ve güneş keyfini en güzel şekilde yaşayabileceğiniz şehirlerden biri olması sonucu da yaz turizminin önemli merkezleri arasındadır.

Büyük İskender tarafından kurulan yerleşim Alexandretta Antik Kenti, şehrin en eski dönemlerine kadar ulaşan bölgelerden biridir. İskenderun ilçesinde yer alan bu medeniyetten geriye bugün az bir kalıntının kaldığı görülür. Döneme ait önemli yapıların hala varlığını koruduğu antik kent tarihseverler tarafından ilgi çeker.

Büyük İskender’in generallerinden Seleucos I. Nikator tarafından milattan önce 300 yıllarında inşa edilen Antakya Kalesi ve Surları; Bizanslılar, Romalılar, Haçlılar, Selçuklular ve Osmanlılar tarafından ele geçirildi. Pek çok millet tarafından önemli bir merkez olarak kullanılan kalenin duvarları günümüzde hala sağlam bir haldedir.

Nevşehir Hatay uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç

kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Nevşehir Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.