Çok ucuz fiyatlarla Ordu Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Ordu Bursa uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Bursa Uçak Bileti

Ordu Bursa Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin en büyük ikinci şehri olan Bursa, aynı zamanda ülkemizin sanayisi gelişmiş, kalabalık kentlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca aktif bir yerleşim için uygun görülen il, bugün kültürel tarihin doruklarda yaşandığı bir atmosfere hakimdir. Osmanlı’nın ilk başkenti olmasının yanı sıra çeşitli dönemlerde tarihin önemli rollerini üstlendi. Her biri ayrı uygarlık zamanında yapılan kiliseleri, manastırları, camileri ile dikkatleri üzerine çeken kent; aynı zamanda dört bir yanındaki doğal güzellikleri ile de görenleri kendine hayran bırakır. Tüm bunların yanı sıra Bursa, Uludağ ile ülkemizin en çok tercih edilen kış sporları merkezi olarak da ünlüdür.

Bursa’nın sembollerinden olan Ulu Cami, ülkemizin iç alanı en geniş yapısıdır. 20 kubbeli olan cami iç ve dış tasarımları ile hayranlık uyandırır. I. Bayezid’ın emri üzerine inşa edilen yapı aynı zamanda hat sanatının Osmanlı’daki en güzel örneklerinden biridir. Şehir merkezinde bulunan Bursa Ulu Cami, geniş bir arazi üzerine kuruludur. Bahçe ve avludan oluşan kısımları ile tam bir huzur noktası olan eser, günümüzün hala en ilgi çekici mimarileri arasındadır.

Mudanya ilçesine bağlı olan Tirilye muhteşem güzelliği ile sizi bahar ve aylarında oldukça neşeli bir halde karşılar. Eski bir balıkçı köyü olan kasaba, zeytini ile ünlüdür. Birbirinden güzel plajları ve tarihin her aşamasına tanıklık eden yapıları göz kamaştıran Tirilye, Bursa’nın en güzel yaz merkezlerinden biridir.

Ordu Bursa uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Ordu Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.