Çok ucuz fiyatlarla Ordu Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 30 dakikadır.

Ordu Erzurum uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Erzurum Uçak Bileti

Ordu Erzurum Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden biri olan Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük ve gelişmiş şehirleri arasındadır. Gerek ilçelerinde, gerekse şehir merkezinde olmak üzere sayısız tarihi ve kültürel değere ev sahipliği yapan Erzurum, kültür turlarının ülkemizdeki daimi adreslerinden biridir. Elverişli coğrafyası neticesinde bugün pek çok kış sporu için uygun bir araziye sahip olan kent, Türkiye’de görülmesi gereken yerler arasındadır.

Anadolu Selçuklularının ait mezar yapılarının ülkemizdeki en belirgin ve seçkin örneklerinden biri olan Üç Kümbetler, şehirde ilk görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Üç ayrı mimarlık harikasından meydana gelen kümbetlerin en büyüğünün Emir Saltuk’a ait olduğu bilinir. Diğer kümbetlerin ise hangi tarihte ve kim tarafından yapıldığı bilinmez. Şehrin yerli ve yabancı gezginler tarafından beğeni toplayan yapıları, kentin turizmini canlı tutan noktalardan biridir.

Bizans İmparatorluğunun Erzurum’daki en güzel mimarilerinden biri olan Erzurum Kalesi, şehre hakim bir tepe üzerindedir. Yapımının ilk dönemlerinde iç ve dış kale olarak ikiye ayrılan eserin dış kısımlarının zaman içinde harap olduğu görülür. Kalenin kimler tarafından yapıldığına dair herhangi bir yazıt bulunmaz. Eski dönemlerinde Erzurum’a girişin en büyük sembolü olan kalenin gösterişli 4 adet kapısı vardır. Aynı zamanda kalenin belli uygarlıklar tarafından yenilendiği bilinir.

Ordu Erzurum uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Ordu Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.