Çok ucuz fiyatlarla Rize Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

Rize Denizli uçak bileti al!

Sizde Rize’den Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Rize Denizli Uçak Bileti

Rize Denizli Uçak Bileti

Ege Bölgesi sınırlarında yer alan Denizli bulunduğu bölgenin tüm coğrafi özelliklerine hakimdir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen merkez günümüzde tarihsel ve kültürel açıdan kozmopolit bir özelliğe sahiptir. Arkeolojik değerler bakımından zengin bir görüntü çizen kent, aynı zamanda mitolojik anlamda da adından sıklıkla söz ettirir. Doğal güzellikler bakımından zengin bir alt yapıya ev sahipliği yapan Denizli, Türkiye’nin turizme açık kapıları arasındadır.

Coğrafi konumu itibarıyla topraklarının bir kısmı Ege, diğer bir kısmı Akdeniz Bölgesinde yer alan kent, özellikle çevresinde yer alan cazibeli turizm merkezleri ile tercih edilir bir özellik taşır.

Menderes Nehri kıyısında yer alan Pamukkale Travertenleri Denizli’nin ve ülkemizin en büyük sembollerinden biridir. İki ana kısma ayrılan bir bölge olan travertenler aynı zamanda Hierapolis Antik Kentine de ev sahipliği yapar. 1988 tarihinden beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer edinen bölge, şehrin turizmini canlı tutan başlıca merkezdir. Toplamda 17 adet su kaynağının yer aldığı travertenlerin suyu 35 ve 100 derece arasında değişiklik gösterir. Termal suyun oksijenle buluşması neticesinde dünya genelinde özel bir anlam taşıyan Pamukkale Travertenleri yılın her mevsimi yerli ve yabancı gezginlerin uğrak adresidir. Bölgeye yakın kısımlarda konaklamak için çeşitli alternatifler yer alır.

Rize Denizli uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Rize Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.