Çok ucuz fiyatlarla Tokat Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Ağrı’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Tokat Ağrı uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Ağrı ‘ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Ağrı ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Tokat Ağrı Uçak Bileti

Tokat Ağrı Uçak Bileti

Doğu Anadolu sınırları içinde yer alan Ağrı, bugün ülkemizde kış turizminin aktif şehirlerinden biridir. Orta Asya’dan gelen kavimlerin Anadolu’ya geçişlerindeki önemli yollardan biri olan Ağrı, bu nedenle yıllar boyunca çeşitli dinleri ve dilleri topraklarında barındırdı. Farklı dönemler içinde uygarlıklar tarafından “Karaköse”, “Karakilise” ve “Ararat” isimleri ile şehir hayatına kapılarını açan kentte eskiye dair çok fazla kalıntı ile karşılaşırsınız.

Medeniyetlerin birleşim noktalarından biri olan Ağrı, Anadolu ile Mezopotamya’nın kesiştiği ve yıllar boyunca bir arada yaşadığı merkezlerden biridir. Bu sebeple şehrin dört bir yanında farklı kültürlere dair eserler dikkat çeker.

Doğubeyazıt ilçesine 5 kilometre uzaklıktaki İshak Paşa Sarayı, bugün Ağrı denildiğinde akla gelen ilk yapıdır. İçinde türbe, cami, harem, koğuş, divan, iç ve dış avluların bulunduğu saray 116 odalı bir bey kalesidir. 1685 tarihinde yapımına başlayan saray son halini ise 1794 yılında aldı. Kendi dönemine ait en kapsamlı eserlerden biri olan İshak Paşa, kentte görmekten haz alacağınız yerlerin başında gelir.

Tokat Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Tokat Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.