Çok ucuz fiyatlarla Tokat Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Tokat Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Kocaeli ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Tokat Kocaeli Uçak Bileti

Tokat Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin en gelişmiş kentleri arasında ilk sıralarda gelen Kocaeli; bugün hem sanayisi, hem gelişmiş nüfusu, hem de buna tezat olarak doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Osmanlı döneminin önemli kentleri arasında gelen şehir, bugün o döneme has mimarileri ile anıtsal bir değer taşır. İstanbul’a yakın olması itibarıyla özellikle yıl boyunca Marmara Bölgesinden binlerce turisti ağırlayan Kocaeli, yayla turizminin aranılan adresleri arasındadır.

Samanlı Dağlarının zirve noktasını oluşturan Kartepe, kış turizminin Türkiye’deki önemli lokasyonlarından biridir. Sapanca Gölünün eşsiz manzarası ile beraber doyumsuz bir kayak keyfi sunan bölge, zorluk derecesine göre değişkenlik gösteren amatör ve profesyonellere ayrılan çeşitli parkurlara sahiptir. Muhteşem bir kış tatili geçirebileceğiniz Kartepe, sıcacık atmosferi ile soğukluğunu perdeler. Kartepe Kayak Merkezinin etrafında konaklamak için oteller ve pansiyonlar yer alır.

Tokat Kocaeli  uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Tokat Kocaeli uçak bileti web sitemizde çok ucuz!