Çok ucuz fiyatlarla Sinop Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılır.  Ucuz uçak bileti fırsatları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

Sinop Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Sinop Kahramanmaraş Uçak Bileti

Sinop Kahramanmaraş Uçak Bileti

Keşfedilmeyi bekleyen bir Akdeniz şehri olan Kahramanmaraş; tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile görmekten keyif alacağınız şehirlerden biridir. Yüzyıllar boyunca gerek coğrafi konumu, gerekse arazi şekillerinden dolayı hep farklı uygarlıklara kapılarını açan Maraş, bugün tüm bu değerlerine sahip çıkar. Antik kentler, hanları, camileri ve mağaraları ile ayrı bir güzelliğin karmasını ifade eden kent aynı zamanda Türkiye’de önemli gastronomi merkezlerinden biri olarak tanınır.

Milattan önce 40.000 ve 10.000 yıllarına kadar dayanan bir geçmişe kapılarını açan Döngel Mağaraları ve Köyü, Paleolitik Çağa ait bir tarihe sahiptir. Muhteşem doğal güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakana bölge, tarihsel ve kültürel özellikleri ile şehirde ilk görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Malatya şehir merkezine 50 kilometre uzaklıkta olan Döngel Köyü, üst üste üç farklı mağaradan oluşur. Sarp kayalıkların her yerde karşınıza çıkabileceği nokta aynı zamanda adrenalin tutkunları içinde vazgeçilmez bir bölgedir.

Sinop Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Sinop Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.