Çok ucuz fiyatlarla Antalya Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Malatya’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

Antalya Malatya uçak bileti al!

Sizde Antalya’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Malatya Uçak Bileti

Antalya Malatya Uçak Bileti

Zengin kültürü, doğal ve tarihi mirasları ile Malatya‘ya seyahatinizde görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Örneğin Orduzu Pınarbaşı doğa ile buluşmak isteyenler için ideal bir yer. Mesireli alanları da bulunan bu yer yeşil ile mavinin buluştuğu bir yer. Aslantepe Höyüğü ise tarihi dokusu ile dikkat çeker. Türkiye’deki en büyük höyüklerden birisidir. Bu höyükte yapılan kazı çalışmalarında MÖ 3.600-3.500 yıllarına ait eserler ortaya çıkarılmıştır. Cafer Paşa Cami 1694’de yapılmış tarihi değeri olan bir yapıdır. Yeni Cami de bir diğer önemli tarihi eserdir.

Malatya’nın geçmişine dair bilgi edinmek isteyenler Malatya Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret edebilirler. Malatya’da eski medeniyetlere dair ortaya çıkarılmış pek çok değeri burada sergilenmektedir. Eski Malatya Şehir Surları, Sürgü Takaz ise yine Malatya’nın önemli tarihi yerlerinden ve turistlerin ilgisini çeken noktalardan.

Antalya Malatya ucuz uçak bileti

Malatya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Malatya’ya ya da Malatya’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Malatya uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Antalya Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.