Çok ucuz fiyatlarla Şırnak Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şırnak’dan Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Şırnak Malatya uçak bileti al!

Sizde Şırnak’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şırnak Malatya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Şırnak Malatya Uçak Bileti

Şırnak Malatya Uçak Bileti

Kültürel zenginliği ve tarihsel derinliği ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de öne çıkan Malatya, ülkemizin renkli noktalarından biridir. Eski Malatya olarak bilinen Battalgazi’nin yeni şehir hayatı ile buluşması sonucu dikkat çekmeyi başaran kent, hoş bir turizm rotasıdır.

Malatya’ya 47 kilometre uzaklıktaki Akçadağ ilçesine bağlı Levent Köyü sınırlarındaki Levent Vadisi hem şehrin, hem de ülkemizin ilginç coğrafyaya sahip bir turizm destinasyonudur. 2012 yılında düz bir kaya bloğunun üzerine kurulan terası ile ün kazanan bölge, özellikle son yıllarda kamp alanları, paraşütle atlama, dağcılık ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli sporlara yatkın olması ile beraber turizm adına önemli bir rol üstlendi.

Şırnak Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şırnak Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı içinden de Şırnak Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Şırnak Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.