Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Ağrı’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

Trabzon Ağrı uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Ağrı ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Ağrı Uçak Bileti

Trabzon Ağrı Uçak Bileti

Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağına ev sahipliği yapan Ağrı, özellikle kış aylarının gelmesi ile beraber yoğun oranda rağbet gören bir şehirdir. Ülkemizin kış turizmi merkezlerinden biri olan şehir, oldukça soğuk ve kuru iklime sahiptir. Yeşil alanlar açısından kısır bir görüntü oluşturan kent, buna nazaran çeşitli uygarlıklara ait tarihi yapıları ile göz kamaştırır. Yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlerin en gözde izlerini taşıyan Ağrı, bilhassa kültürel varlıklar açısından ülkemiz genelinde görmeniz gereken yerleşimler arasındadır.

1784 tarihinde yapımı tamamlanan İshak Paşa Sarayı, yapıldığı dönem Topkapı Sarayından sonra Anadolu’nun en gözde eseri olarak nitelendirildi. Bugün hala göz alıcı bir mimariye sahip olan İshak Paşa, dokusu ile sizi eski dönemlere götürür. Aynı zamanda halk arasında şehrin en önemli simgesi olan İshak Paşayı görmeden Ağrı’dan ayrılan, tekrar gelip onu görmeden ölmeyeceğine dair önemli bir rivayet bulunur.

Trabzon Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Trabzon Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.