Çok ucuz fiyatlarla Rize Afyon uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Afyon'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 40 dakikadır.

Rize Afyon uçak bileti al!

Sizde Rize'den Afyon'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon'da nerelere gidebiliriz?

Rize Afyon Uçak Bileti 300x225 Rize Afyon Uçak Bileti

Rize Afyon Uçak Bileti

Anadolu'nun pek çok bölgesi köklü geçmişe dayalı şehirlerden oluşur. Yüzyıllar boyunca birçok kültürün, etnik kökenin ve inançların aynı veya çeşitli tarihlerde hakimiyeti altına aldığı şehirler günümüzde büyük bir mirasın kalıcı izleridir. Bunların en güzel örneklerinden biri ise Afyonkarahisar'dır. Milyonlarca yıl önce oluşan mağaraları, termal suyu, gastronomiye öncülük eden lezzetleri, kültürel değerler ve tarihle iç içe geçen yapıları ile tam bir ilgi odağı haline gelen Afyon, özellikle kültürel turizme yönelen tarihseverlerin ilgisini çeker.

Şehrin kalbi sayılan Afyon Kalesi, merkezi bir noktanın en yüksek tepesine kuruludur. Yıllar boyunca ele geçirilmesi en güç kalelerden biri olarak kendini koruyan yapı 225 metre yüksekliğe sahiptir. Volkanik bir dağın üzerinde bulunan Afyon Kalesi, şehrin muazzam görüntüsünü izlemek için biçilmiş kaftandır. Kimler tarafından yapıldığı kesin olarak bilinmeyen yapı, özellikle Alaattin Keykubat döneminde önemli tadilatlardan geçirildi. Bununla birlikle zenginleştirilen Afyon Kalesinin surları onarımdan geçirildi. Heybetli duruşunun içinde saray, su kuyuları, mescit, zindan ve birbirine kademeli olarak geçişlerden oluşan odalar bulunur. Afyon Kalesi, kültürel geziniz sırasında kentte görülmesi gereken başlıca yapılardan biridir.

Rize Afyon uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Afyon  uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.