Çok ucuz fiyatlarla Rize Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Balıkesir'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Rize Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Rize'den Balıkesir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir'de nerelere gidebiliriz?

Rize Balıkesir Uçak Bileti 300x169 Rize Balıkesir Uçak Bileti

Rize Balıkesir Uçak Bileti

Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Balıkesir mis gibi bir tabiata sahiptir. Yılın pek çok ayı sakin bir yaşamın devam ettiği merkez, yaz aylarında ülkenin en kalabalık şehirlerinden biridir. Balıkesir muhteşem güzellikteki adaları, balıkçı kasabaları, ilçeleri, şehir merkezinin eğlenceli hayatı ile gezginlerine doyumsuz bir tatil keyfi sunar. Her bir köşesi yemyeşil ormanlar, mavi bayraklı plajlar, kusursuz güzellikteki koylar ile çevrili olan kent, doğa ile iç içedir.

Ayvalık ilçe merkezinin 8 kilometre uzağında yer alan Şeytan Sofrası, şehrin turizmine öncülük eden noktalardan biridir. Büyük kayalık bir tepenin zirve noktalarından birine hakim olan merkez Ayvalık Adaları ve Midilli Adasının en güzel manzaralarından birine ev sahipliği yapar. Şehirde güneşin doğuşunu ve batışını en güzel şekilde izleyebileceğiniz yer olan Şeytan Sofrası sönen bir volkanın geriye kalan lav birikintileriyle oluşan bir tepedir. Yuvarlak sofra biçimini andıran bölgenin üzerinde şeytanın ayak izinin olduğuna inanılır. Bu sebeple de halkın madeni para atarak dilek dilediği yer haline geldi. Demir kafes içine alınan ayak izleri ve bölgenin etrafındaki alanlar genel olarak antik dönemlere dayanan bir tarihe sahiptir. Mitoloji de sıklıkla adından bahsettiren Şeytan Sofrası, yerli ve yabancı gezginler tarafından sıklıkla ziyaret edilir.

Rize Balıkesir uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye'nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir'de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car'dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir'e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Rize Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.