Çok ucuz fiyatlarla Rize Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Bingöl'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

Rize Bingöl uçak bileti al!

Sizde Rize'den Bingöl'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl'de nerelere gidebiliriz?

Rize Bingöl Uçak Bileti e1565003004705 300x107 Rize Bingöl Uçak Bileti

Rize Bingöl Uçak Bileti

Tarih boyunca her dönemde adından sıklıkla bahsettiren Bingöl, ilk çağdan beri yerleşimin görüldüğü bir merkezdir. Çeşitli dönemler boyunca farklı inançlara ve etnik kültürlere sahip pek çok topluluk ve millet tarafından hakimiyet altına alınan kent, tarihi ve kültürel değerleri ile dikkatleri toplar. Sahip olduğu pek çok yapı bakımından ülkemizin önemli inanç turizmi merkezlerinden biri olan Bingöl, İslam aleminin ilgisini çeken birçok yapıya da ev sahipliği yapar. Şehir tüm bunların yanı sıra tabiat güzelliği ile de beğeni kazanır.

Deşt Düzünün batısında yer alan Sülbüs Dağı, bulunduğu sıra dağın ortasında yükselen bir noktadadır. Oldukça yüksek bir volkanik dağ özelliği taşıyan bölge, aynı zamanda şehrin genelinde karları en geç eriyen noktadır. Kentin tabiat güzelliğinin en belirgin örneklerinden biri olan dağın üst ve alt kısımları yayla olarak kullanılır. Yüzyıllar boyunca belirli bir rivayet doğrultusunda ilerleyen Sülbüs Dağı, görmekten keyif alacağınız turizm merkezlerinden biridir.

Krater gölü olarak değerlendirilen Yüzen Adalar, halk tarafından keşfedilen bir merkezdir. Gölün toprak parçalarından ayrılması sonucu su üzerinde yüzen üç adadan meydana gelen bölge oldukça ilgi çekicidir. Doğal kuvvetlerin etkisi ve insan gücü ile hareket edebilen adacıklar tabiat anıtı olarak koruma altındadır.

Rize Bingöl uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY'nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl'de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl'de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Rize Bingöl uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.