Çok ucuz fiyatlarla Rize Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Rize Bursa uçak bileti al!

Sizde Rize’den Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Rize Bursa Uçak Bileti

Rize Bursa Uçak Bileti

Türkiye’nin en büyük, kalabalık ve gelişmiş şehirlerinden biri olan Bursa, Marmara Bölgesinde yer alır. Osman Bey tarafından 1306 yılında kuşatma altına alınan şehir Osmanlı Devletinin ilk başkentidir. Bu dönemin başlangıcından beri yapılan tüm eserlere kucak açan Bursa, ülkemizde kültürel ve tarihi turizm adına sıklıkla tercih edilen bir merkezdir. Kent bunların yanı sıra yemyeşil doğası içindeki güzellikleri ve modern şehir yapısı ile de gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat sunar.

Yıldırım Bayezid tarafından inşa edilen Bursa Ulu Cami hem şehrin, hem de ülkemizin en görkemli yapılarından biridir. Evliya Çelebi’nin “Bursa’nın Ayasofya’sı” olarak nitelendirdiği eser 1396 ve 1399 tarihleri arasında inşa edildi. Her bir işlemesi ile muazzam bir mimariye sahip olan cami, aynı zamanda Anadolu’nun çok ayaklı camilerinin en belirgin örneğidir. 19. yüzyılın sonları ve 20. yüzyılın başlarını kapsayan tarihler arasında üzerine ekleme yapılan Ulu Cami, 200’e yakın hat levhası ve duvar süslemeleri ile oldukça gösterişli bir haldedir. Caminin minberi aynı zamanda ahşap oyma sanatının en heybetli örneklerini simgeler. Bahçesinde büyük bir avlunun da yer aldığı Ulu Caminin etrafında Bursa’ya özgü çeşitli yöresel eşya dükkanları da bulunur. Yapı kente gelen yerli ve yabancı turistlerin merak uyandırıcı ilk durağıdır.

Rize Bursa uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Rize Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.