Çok ucuz fiyatlarla Rize Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Çanakkale'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Rize Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Rize'den Çanakkale'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale'de nerelere gidebiliriz?

Rize Çanakkale Uçak Bileti 300x200 Rize Çanakkale Uçak Bileti

Rize Çanakkale Uçak Bileti

İstanbul ile beraber iki yakayı birbirine bağlayan Çanakkale, önemli mirasa sahip kentlerden biridir. Mitolojik değerleri ile dünya genelinde büyük bir üne sahip olan şehir, yıllar boyunca çeşitli uygarlıkları ağırlaması ile tanınır. Antik kentleri, kaleleri, manastırları, ören yerleri ve antik tiyatro kompleksleri ile belirli bir kültürü barındıran şehir aynı zamanda milli mücadele döneminin de aktif kentlerinden biridir. Çanakkale tüm bunların yanı sıra mavi bayraklı plajları, günümüz kargaşasında benzersiz kalan tertemiz koyları ile dikkatleri üzerine çeker. Kent yıl boyunca yüksek oranda yerli ve yabancı turist ağırlar.

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Çanakkale Boğazının Avrupa yakası kısmındadır. 33.000 hektarlık geniş bir araziye sahip olan bölge 1973 tarihinde kuruldu. Birleşmiş Milletler tarafından da tanınan park, “tarihi sit alanı” ve “kültürel varlık” statülerine sahiptir. Kentin manevi duyguları en yüksek noktaları arasında yer alan bölge, 60 bini aşan Türk askerine, çeşitli sayılarda İngiliz, Fransız, Yeni Zelanda ve Avustralya askerine de ev sahipliği yapar.

Kaz Dağı eteklerinde yer alan Truva Antik Kenti 1988 yılından beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alır. Kentin dünya genelinde ün salan başlıca bölgesi olan antik kent, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından hakimiyet altına alındı. Troya'da ele geçirilen kalıntılar bugün Rusya, Almanya ve Türkiye gibi ülkelerde meraklıları ile buluşur.

Rize Çanakkale uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Rize Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.