Çok ucuz fiyatlarla Rize Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Diyarbakır'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 50 dakikadır.

Rize Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Rize'den Diyarbakır'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Diyarbakır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Diyarbakır'da nerelere gidebiliriz?

Rize Diyarbakır Uçak Bileti 300x200 Rize Diyarbakır Uçak Bileti

Rize Diyarbakır Uçak Bileti

Anadolu'nun en eski tarihinden beri bilinen ilk yerleşimlerinden biri olan Diyarbakır, ülkemizin çeşitli kültürlere kapısını açan bir kenttir. Adından “medeniyetler beşiği” olarak söz ettiren Diyarbakır Güneydoğu'nun en kozmopolit şehridir. Çeşitli milletlere ait çok sayıda hana, medreseye, kaleye ve manastıra ev sahipliği yapan kent, gezginlerine eğitici ve eğlence dolu bir tatil rotası sunar. Sahip olduğu benzersiz mimariler ile adından bahsettiren Diyarbakır aynı zamanda farklı dinlere ait yapıları ile de ülkemizin inanç turizmine hitap eden noktaları arasındadır. Tüm bunların yanı sıra şehir yüzyıllar boyunca süregelen lezzetli sunumları ile ülkemizin önemli gastronomi merkezleridir.

Tam olarak yapım tarihi bilinmeyen Diyarbakır Surları, şehrin en büyük sembolüdür. Yapımının ilk dönemlerinde şehri çevreleyen bir sur kitlesi oluşturan yapı, Diyarbakır'a girişin simgesidir. 349 yılında Bizanslılar tarafından restore edilen ve çeşitli bölümlerine zenginlik kazandıran yapı aynı zamanda Çin Seddinden sonra dünyanın en büyük surlarıdır. Günümüzde hala muazzam bir güzelliğe sahip olan surlar, şehirde ilk görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Dünyanın en geniş kemerli taş köprüsü olma özelliğine sahip olan Maladabi Köprüsü kentin en görkemli yapıları arasındadır. İç barınak ve çeşitli odalardan meydana gelen yapı ilginç mimarisi ile günümüzde hala fark yaratır.

Rize Diyarbakır uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Rize Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.