Çok ucuz fiyatlarla Rize Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Gaziantep'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Rize Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Rize'den Gaziantep'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep'de nerelere gidebiliriz?

Rize Gaziantep Uçak Bileti 2 300x188 Rize Gaziantep Uçak Bileti

Rize Gaziantep Uçak Bileti

Türkiye'nin köklü geçmişe sahip şehirlerinden biri olan Gaziantep, asırlar boyunca yerleşimin olduğu bir merkezdir. Farklı kültürler ve dinler tarafından uzun yıllar boyunca hakimiyet altına alınan kent, bugün çeşitli kültürlerin izlerini taşır. Tarihi ve kültürel turların ülkemizdeki daimi adreslerinden biri olarak karşımıza çıkan kent aynı zamanda doğal güzellikleri ile de turizme öncülük eder. Şehir tüm bunların yanı sıra Anadolu'nun en güzel lezzetlerini tatma imkanı sağlayan gastronomi lezzetlerinin adresidir.

Dünyanın en çok ilgi gören mozaik eserler müzelerinden biri olarak karşımıza çıkan Zeugma Mozaik Müzesi, 21 bin dekarlık geniş bir arazi üzerine kuruludur. Asırlar boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan bölgede ele geçirilen önemli eserlerin sergilendiği müze özellikle meşhur “Çingene Kızı” mozaiği ile dikkatleri üzerine çeker. Mitolojide geçen adı ile dünya genelinde önemli rivayetlere ve efsanelere konu olan bölge çeşitli imparatorlukların önemli bir merkezi olarak varlığını devam ettirdi. Mozaik müzesi bugün şehrin turizm kapasitesini artıran noktalarında başında gelir.

Küçük bir ada kent görünümde olan Rumkale, kentin önemli doğal güzelliklerinin arasındadır. Şehirde gezilecek yerlerin başında gelen bölgenin tarihi Hristiyanlığın ilk dönemlerine kadar dayanır. Bu özelliği ile bugün inanç değeri taşıyan Rumkale, enfes güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakır.

Rize Gaziantep uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Rize Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.