Çok ucuz fiyatlarla Rize Giresun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Giresun'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Rize Giresun uçak bileti al!

Sizde Rize'den Giresun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun'da nerelere gidebiliriz?

Rize Giresun Uçak Bileti 300x225 Rize Giresun Uçak Bileti

Rize Giresun Uçak Bileti

Karadeniz'in doğal güzelliği ile ön plana çıkan şehirlerinden biri olan Giresun, yüzyıllar boyunca çeşitli kültürlere kapısını açtı. Köklü geçmişi neticesinde farklı uygarlıkları konuk eden Giresun, özellikle çeşitli dinlere ait tarihi yapıları ile ön plana çıkar. Birbirinden güzel koyları ve doğası ile ön plana çıkan şehir aynı zamanda ülkemizin en güzel ve sıklıkla tercih edilen yayla turizmi merkezlerinden biridir. Özellikle bölge geneline uzun yıllar boyunca hakim olan Pontus Krallığı tarafından inşa edilen yapıları ile ön plana çıkan Giresun görülmeye değer pek çok özelliğe sahiptir.

Pontus Krallığının bölgedeki en önemli miraslarından olan Giresun Kalesi şehirde ilk görülmesi gereken yerler arasındadır. “Bronz Duvarlı Kale” olarak tarih boyunca varlığını koruyan kale, şehirde ilk görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Bugün hale kendine ait figürleri ile ilgi çekici bir mimariye sahip olan kale, şehrin en görkemli sembollerinden biridir. Çeşitli uygarlıklara uzun yıllar boyunca hem savunma merkezi, hemde mesken olan Giresun Kalesi özellikle Roma ve Helenistik döneme ait yaşam izleri ile görenleri kendine hayran bırakır.

Ortodokslar tarafından inşa edilen Gogora kilisesinin Türklerin eline geçmesinin ardından üzerinde bir takım değişiklikler yapılarak dönüştürülen yapısı günümüzde Giresun Müzesi olarak kullanılır. Şehrin farklı dönemlerine ait çeşitli kalıntıların sergilendiği müze, sanatseverler tarafından büyük ilgi görür.

Rize Giresun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Rize Giresun uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.