Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Rize’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 40 dakikadır.

rize uçak biletiRize ucuz uçak bileti

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

Rize otelleri Tatil City’de.. Rize’den otel seçerken uygun ve kaliteli olanları seçmeye özen gösterdik. Ayrıca, ucuz tatil fırsatı arayanlara bir tüyo.. Uygun fiyatlı Rize uçak bileti web sitemizde!..

Rize’de yapılacak şeyler

Rize’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Rize’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Rize gezi rehberi hazırladık.

Diyarbakır Rize uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Rize Uçak Bileti

Diyarbakır Rize Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz Bölümünde yer alan Rize, ormanlarının oksijen bolluğu, nehirleri, çay tarlaları ve yemyeşil doğası ile görenleri mest eden bir görünüme sahiptir. Türkiye’de çay üretiminin başkenti olan şehrin her bölgesi dağlık arazidir.

Zil ilçesinde bağlı olan Zil Kalesinin genellikle zirvesi sislidir. Bu sis bombası kalenin yapılma tarihi tam olarak bilinmiyor. İlçe merkezinin 15 kilometre uzaklığında olan kale, Fırtına Deresinin yamaçlarına kurulmuştur. Rize’nin dağlık bölgelerini ve muhteşem doğasını panoramik bir şekilde görebileceğiniz Zil Kalesi, 100 metre yüksekliğe sahiptir.

Rize’nin en bilinen ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin ilçesinden yer alan Ayder Yaylası, ülkemizin en ünlü yaylalarından biridir. Ayder Yaylası 1300’lü yıllarda Halalılar tarafından ele geçirilmiştir. Farklı medeniyetlerinde yerleşim yeri için tercih ettiği bölgenin rakımı 1350 metredir. Bölgede yer alan kaplıcaları ile de oldukça adını duyuran Ayder Yaylasının bazı dağlarında bulunan kar dört mevsim boyunca erimez. Ayder Yaylası aynı zamanda bölgenin en iyi turizme sahip yerlerinden biridir. Yaylada dört mevsim de farklı alanlarda festivaller düzenlenir.

Diyarbakır Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Diyarbakır Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı