Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Rize’ye haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 50 dakikadır.

rize uçak biletiRize ucuz uçak bileti

Rize otelleri Tatil City’de.. Rize’den otel seçerken uygun ve kaliteli olanları seçmeye özen gösterdik. Ayrıca, ucuz tatil fırsatı arayanlara bir tüyo.. Uygun fiyatlı Rize uçak bileti web sitemizde!..

Rize’de yapılacak şeyler

Rize’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Rize’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Rize gezi rehberi hazırladık.

Eskişehir Rize uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Rize Uçak Bileti

Eskişehir Rize Uçak Bileti

Oksijen deposu ormanları, muhteşem yayla manzaraları, Karadeniz’in sıcakkanlı insanları ve nefis Karadeniz lezzetleri ile Rize, yılın dört mevsimi de oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. Tarihi oldukça eskilere dayanan kent, birbirinden güzel tarihi yapıları ile de görülmeye değerdir. Tarihi değerleri, doğal güzelliği ve kültürel yapısı ile ilgi çekici şehir, gezginlerin Karadeniz’de olmazsa olmaz rotasıdır.

Rize’nin en güzel manzaralara sahip ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’e 12 kilometre uzaklıkta bulunan Kaçkar Dağları Milli Parkı, 1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile milli park ilan edildi. Kaçkar Dağları 51.000 hektarlık oldukça geniş bir alanı kapsar. Bölgede 33 yayla ve 9 adet köy bulunur. Son incelemelere göre bölgede 759 adet bitki çeşidi ve 327 farklı hayvan çeşidi yer alır. Muhteşem vadileri, gölleri ve ormanları ile Kaçkar Dağları, dört mevsim de oldukça yoğun bir turist kapasitesine sahiptir. Bölgede heliski, rafting, dağcılık ve trekking yapılabilir.

Rize’ye 69 kilometre mesafede yer alan Ayder Yaylası yalnızca Doğu Karadeniz’in değil, Türkiye’nin de en güzel yaylası olarak kabul edilebilir. Kaplıca turizmi içinde oldukça aktif olan bölgenin her tarafı ladin ve kayın ağaçları ile örülüdür.

Eskişehir Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına

binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Eskişehir Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı