Çok ucuz fiyatlarla Kars Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Rize’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 40 dakikadır.

rize uçak biletiRize ucuz uçak bileti

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

Rize otelleri Tatil City’de.. Rize’den otel seçerken uygun ve kaliteli olanları seçmeye özen gösterdik. Ayrıca, ucuz tatil fırsatı arayanlara bir tüyo.. Uygun fiyatlı Rize uçak bileti web sitemizde!..

Rize’de yapılacak şeyler

Rize’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Rize’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Rize gezi rehberi hazırladık.

Kars Rize uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Kars Rize Uçak Bileti

Kars Rize Uçak Bileti

Muhteşem doğası ile Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Rize, bahar ve yaz aylarının gözde turizm merkezlerinden biridir. Dört mevsim boyunca da tabiatın en güzel renklerine kucak açan şehir, aynı zamanda sıcakkanlı ve misafirperver insanları ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakır.

Türkiye’nin en güzel yayla turizmi bölgesi olan şehrin dört bir yanı olağanüstü güzellikte ovalar ile çevrilidir. Çamlıhemşin ilçesine 33 kilometre uzaklıkta yer alan Gito Yaylası, Karadeniz’in en güzel manzaralarından birine kapılarını açar. Antik Zil Kalesinin oldukça yakınında yer alan yayla, 2000 metre bir yüksekliğe sahiptir. Konaklamak amacı ile yaklaşık 50 adet evin yer aldığı bölgenin etrafı aynı zamanda pansiyonlar açısından da geniştir. Türkiye’nin kartpostallık bir görüntüye sahip olan Gito Yaylası, dört mevsim boyunca da oldukça güzel manzaralara kucak açar.

Rize şehir merkezinde bulunan Rize Kalesi, kentin en önemli tarihsel simgelerinden biridir. Aşağı kale, iç kale ve surlar olarak üç bölüme ayrılan yapının duvarları Horasan harcı ve yontma taştan oluşması ile dikkat çeker. Şehir merkezinde olmasından dolayı ulaşımında kolaylıkla sağlandığı kale, yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Kars Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Kars Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.