Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Rize’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 5 dakikadır.

rize uçak biletiRize ucuz uçak bileti

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

Rize otelleri Tatil City’de.. Rize’den otel seçerken uygun ve kaliteli olanları seçmeye özen gösterdik. Ayrıca, ucuz tatil fırsatı arayanlara bir tüyo.. Uygun fiyatlı Rize uçak bileti web sitemizde!..

Rize’de yapılacak şeyler

Rize’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Rize’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Rize gezi rehberi hazırladık.

Kayseri Rize uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Rize Uçak Bileti

Kayseri Rize Uçak Bileti

Karadeniz turu yapmak isteyenlerin ilk adreslerinden biri olan Rize, ülkemizin kültür, tarih ve doğa turlarının yegane adreslerinden biridir. Yüksek tepelerinde bulunan yaylaları, şehrin dört bir yanında boylu boyunca uzanan ormanları ve Karadeniz kıyısına kurulu olan antik yapıları ile dikkatleri üzerine çeken kent oldukça keyifli bir gezinti sunar. Sahip olduğu bölgenin en eşsiz lezzetlerine sahip olan Rize, bakir doğası ile görenleri kendine hayran bırakır.

Fırtına Deresi yamaçlarında kurulu olan Zil Kalesi Çamlıhemşin ilçesine 15 kilometre uzaklıktadır. Eski dönemlerde bölgenin kervan yolu güvenliğini korumak amacı ile inşa edilen yapı, sarp kaya kütlesi üzerindedir. Türklerin eline geçmesinin ardından Osmanlı tarafından da güvenlik amacı ile kullanılan kale 1. derece arkeolojik sit alanı içinde yer alır. 14. yüzyıl dönemine ait olan yapı; iç, dış ve orta surlardan oluşur. Rize Kalesinden sonra şehrin en yüksek yapısı olan Zil Kalesi şapel, muhafız binası ve baş kulesi merak uyandırır. Yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağı olan yapı, yıl içinde doğanın en güzel renkleri arasında görkemli bir duruş sergiler.

Kayseri Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Kayseri Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.