Çok ucuz fiyatlarla Rize Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 25 dakikadır.

Rize Erzincan uçak bileti al!

Sizde Rize’den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Rize Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Rize Erzincan Uçak Bileti

Rize Erzincan Uçak Bileti

Tarihsel özelliği ile ülkemizin ön plana çıkan şehirlerinden biri olan Erzincan, özellikle Hititlere ve Urartulara uzun yıllar boyunca ev sahipliği yapması ile tanınır. Kültürel bir zenginliğin her bir noktasında kendini gösterdiği şehir tarihsel yapıları ile beğeni kazanır. Yemyeşil bir doğanın kendini gösterdiği Erzincan, aynı zamanda tabiat güzellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker.

Tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapan Erzincan, pek çok bölgesinde sahip olduğu ören yerleri ile ilgi çekicidir. Üzümlü ilçe sınırları içinde olan ve uzun yıllar boyunca farklı uygarlıklar arasında el değiştiren Altıntepe Ören Yeri, 1938 ve 1956 yıllar arasında bir soygunla adını duyurdu. Kentin tarihsel zenginliğinin göstergelerinden biri olan ören yeri özellikle Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’nın yaşam kalıntılarını hala üzerinde taşır. Çevresinde çeşitli dönemlere ait saray, iç kale, dış kale, mezar ve komplekslerin yer aldığı Altıntepe Ören Yeri, turizmin aktif olduğu merkezler arasındadır.

Üzümlü ilçe sınırları içinde olan Aygır Gölü şehir merkezine 45 kilometre uzaklıktadır. Keşfedilmeyi bekleyen tabiat zenginliği ile ilgi odağı haline gelen göl, Anadolu’nun en büyük krater göllerinden biridir. Şehrin coğrafi özelliklerine tanık olabileceğiniz bir turizm rotası olan bölge aynı zamanda çeşitli doğa sporları içinde uygun bir araziye sahiptir.

Rize Erzincan uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Rize Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.