Çok ucuz fiyatlarla Rize Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Konya’ya  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Rize Konya uçak bileti al!

Sizde Rize’den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Konya  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Rize Konya Uçak Bileti

Rize Konya Uçak Bileti

Mevlana’nın hoşgörü şehri olan Konya, ülkemizin en büyük yüz ölçümüne sahip şehridir. İç Anadolu Bölgesinde yer alan Konya çeşitli dönemlere ait tarihi yapıları, kültürel değerleri ve doğal güzellikleri ile turizm açısından oldukça geniş bir perspektif sunar. Uzun yıllar boyunca çeşitli kültürler tarafından ele geçirilen kent bugün medreseleri, kervansarayları, hanları ve camileri ile dikkatleri üzerine çeker. Tasavvuf felsefesi etrafında ülkemizin önemli inanç turizmi merkezlerinden biridir. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerinde yer alan gölleri doğa ile başbaşa kalma imkanı sunan Konya, yıl içinde yüksek oranda turizm potansiyeline sahiptir.

Türk İslam kültüründeki yeri oldukça büyük olan Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin bulunduğu Mevlana Müzesi, ülkemizin en büyük değerlerinden biridir. Şehrin sembolü haline gelen müze her yıl binlerce turist ağırlar. Mevlana’ya ait özel eşyaları ve sabır taşlarının yer aldığı müze pek çok tarihsel ve kültürel değerleri neticesinde çeşitli bölümlere ayrılır. 1926 yılından beri aktif olan müzenin iç ve dış tasarımları ise bir o kadar ilgi çeker. Yapı aynı zamanda eşsiz mimarisi ile de hoş bir izlenim bırakır.

Rize Konya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Rize Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.