Çok ucuz fiyatlarla Rize Malatya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize'den Malatya'dan her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Rize Malatya uçak bileti al!

Sizde Rize'den Malatya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya'da nerelere gidebiliriz?

Rize Malatya Uçak Bileti 1 300x169 Rize Malatya Uçak Bileti

Rize Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Malatya, Anadolu'da eski ve yeninin harman halini yansıtan kentlerden biridir. Kent asırlar boyunca ayakta kalan şehir hayatını ayakta tutmakla birlikte yeni şehir mimarisi ile de dikkatleri üzerine çeker. Özellikle doğal güzellikleri ile gezginlerine oldukça keyifli anlar yaşatan Malatya, pek çok açıdan görülmeye değer bir güzellik barındırır.

Şehirde görülmesi gereken yerlerin başında Arslantepe Höyüğü gelir. Kara kaya barajının gölünün batı kısmında yer alan höyük, Orduzu ilçesindedir. 1932 yılında Fransız arkeologlar tarafından başlatılan kazı çalışmaları ardından 1960 yılında İtalyanlar tarafından devam ettirildi. Çeşitli uygarlıkların üzerinde uzun yıllar boyunca araştırma yaptığı Arslantepe Höyüğü, bugün Malatya'da ilk yerleşimin gerçekleştiği yerdir. Bu çalışmalar sonucunda bölgenin tarihi daha da erken tarihlere taşındı. Bölgede ele geçirilen iki aslan ve bir kral heykeli çıkarılan en görkemli kalıntılardır.

Şehrin en ilginç köşelerinden biri Levent Vadisidir. Sarp kayalıklar içinde yer alan vadi, irili ufaklı kanyonların birleşiminden meydana gelir. Derin uçurumları ile dikkat çeken bölge, Genç Hitit Çağı dönemine aittir. Aynı zamanda vadi çeşitli doğa sporları için uygun bir araziye sahiptir.

Rize Malatya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Rize Malatya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.