Çok ucuz fiyatlarla Rize Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Rize Sivas uçak bileti al!

Sizde Rize’den Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’da nerelere gidebiliriz?

Rize Sivas Uçak Bileti

Rize Sivas Uçak Bileti

Anadolu yarımadasında yer alan Sivas, ilk dönemlerinden beri bulunduğu toprakların önemli yerleşimlerinden biri olarak varlığını korudu. Tarihi İpek Yolunun geçtiği nokta üzerinde yer alan kent, günümüze kadar tarihsel zenginliklerini muhafaza ederek ulaştı. Özellikle Türk İslam kültürünü sentezleyen yapılar ile dikkat çeken kent bugün önemli inanç turizmi merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Tarihsel ve kültürel zenginliği kadar doğal güzelliği ile de tam bir cazibe merkezi haline gelen Sivas, görmekten keyif alabileceğiniz pek çok içeriğe sahiptir.

Ülkemizde ender olarak görülen doğa harikaları arasında yer alan Görün Gökpınar Gölü, Gürün ilçesindedir. Tabanını net bir şekilde görebileceğiniz kadar berrak bir renkte olan göl, 20 metre derinliğe sahiptir. Güneşin yaklaşma şekline göre renk değiştirme özelliği bulunan göl isminin gökyüzünün suyun üzerine yansımasından alır. İki farklı bölüme ayrılan bu doğal güzelliğin birinci kısmı alabalık tesisinin olduğu yerdir. İkinci kısım ise turizm sektörüne hizmet eder ve etrafını sandallar ile keşfetme imkanı tanır.

1985 tarihinden beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer edinen Divriği Ulu Cami şehrin en gözde mimarisidir. Sivas denildiğinde akla ilk gelen destinasyonlardan biri olan Divriği sembolü, Anadolu Selçuklu’dan kalma önemli bir mirastır.

Rize Sivas uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Rize Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.