Çok ucuz fiyatlarla Rize Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Tokat’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Rize Tokat uçak bileti al!

Sizde Rize’den Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’da nerelere gidebiliriz?

Rize Tokat Uçak Bileti

Rize Tokat Uçak Bileti

Anadolu’nun en köklü şehirleri arasında kendini gösteren Tokat, ilk dönemlerinde adından “Komano” olarak bahsettirir. Tarihi İpek Yolunun geçiş güzergahı üzerinde yer alan şehir bu dönemin ticari merkezlerinden birine örnektir. Tokat aynı zamanda Antik Bizans döneminde şekillenen şehir hayatı ve düzenini günümüzde hala muhafaza eder. Kente girdiğinizde ilk hissiyatınız yüksek ihtimalle Osmanlı ve Anadolu Selçuklularına dair tarihi ve kültürel özelliklerin yansıması olacaktır.

Tokat’a 28 kilometre uzaklıktaki Ballıca Köyü sınırlarında yer alan Ballıca Mağarası, yalnızca ülkemizin değil; dünyanında en güzel mağaralarının başında gelir. Her biri 30 cm ve 7 metre arasında değişen soğan sarkıtları ve dikili taşlardan meydana gelen oluşumlar ile çevrili olan mağara göz alıcı bir gizeme sahiptir. Pazar ilçesine 5 kilometre uzaklıktaki Ballıca Mağarasının rakımı yaklaşık olarak 1180 metredir. Ulaşımı oldukça kolay olan bu turizm bölgesini görmek için şehirlerden hareket eden minibüsleri kullanabilirsiniz. Büyük kolonlar, 10 metreyi aşan sütunlar ve travertenler ile hoş bir atmosfere sahne olan Ballıca Mağarası, bugün Tokat’ta ilk görülmesi gereken turizm destinasyodur. Mağara yıl içinde birçok yerli ve yabancı turisti konuk eder.

Rize Tokat uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.