Sabiha Gökçen Havalimanı, muhteşem mimarisi, stratejik konumu ve geniş ulaşım olanakları ile Türkiye’nin havaalanı açısından en önemli yerlerinden birisidir. Sabiha Gökçen Havalimanı uçak bileti sistemimizde çok ucuz. Havaalanı, teknolojinin son olanakları kullanılarak yapılmakla beraber adı ile örtüşen zarif mimarisi ile diğer havaalanlarından farklı bir çizgi sunuyor. Metal ve gri renklerin gökyüzü mavisi ile ahenk yakaladığı havaalanında yolcular konforu yaşıyorlar.

Türkiye’ye yeni ufuklar açan havaalanı Türkiye’nin ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen‘in adını taşımaktadır. “İleri Teknoloji Endüstri Parkı” projesinin ilk adımı olan Havalimanı, dış ticaret, havacılık, ulaşım, teknolojik alanda hizmet vermektedir.  Sabiha Gökçen’in tıpkı yıllar önce Türk kadınlarına iş hayatının her alanında erkeklerle eşit roller üstlenmesine vesile olduğu gibi bu havaalanı da adına yakışır şekilde pek çok yeniliğin de öncüsüdür.

Sabiha Gökçen Havalimanı uçak bileti

TatilCity.NET üzerinden ucuz Sabiha Gökçen Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti buradan bulunabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı uçak bileti

Sabiha Gökçen Havalimanı uçak bileti

Hangi yakada olursanız olun İstanbul’a geldiğiniz takdirde pek çok ulaşım olanağı sizleri beliyor olacak. Büyük şehirlerde kaybolma durumu akıllı telefonlara çıkan uygulamalar ile ortadan kalkmıştır. Öyle ki indirilen uygulama ile hangi saatte nereye hangi vasıta var anında öğrenebiliyorsunuz. Metro, metrobüs, minibüs, taksi, taksi dolmuş, özel halk otobüsleri en sık tercih edilen ulaşım araçları olmakla beraber tramvay, Marmaray ve IDO (deniz otobüsleri) yolculuğunuz için alternatif oluşturmaktadır. Cep telefonunuzdaki uygulamalardan yolun müsaitlik durumuna göre bu ulaşım araçlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı ucuz uçak bileti

İstanbul’un Anadolu yakasında, Pendik’te bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı pek çok bölgeye yakın bir mesafededir. Avrupa yakasında bulunan Taksim’e 40,8 km, Üsküdar’a 32,7 km ve Kadıköy’e 30,1 km mesafede bulunmaktadır. Toplu taşıma ya da özel araçlarla havalimanına gitmeniz mümkündür. Buradan Bursa ya da İzmit gibi yakın mesafe şehirlere de gitmeniz mümkündür. Oldukça cüzi fiyatlarla istediğiniz her yere gitmeniz mümkün olmakla beraber toplu taşıma olarak sunduğu avantajlarla da hiçbir sorun yaşamadan istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Yapısı gereği Sabiha Gökçen Havaalanı pek çok imkan sunmakla beraber konforoun ve rahatlığın da merkezi konumunda oluyor. Hangi şehir ya da ülkeden gelirseniz gelin havaalanındaki benzersiz rahatlık ve istediğiniz yere rahatça gidebilme imkanı sizlere büyük avantajlar sağlıyor. Havaalanı içerisinde beklerken ayrıca pek çok güzel mekan sunan havaalanını gezmekten de keyif alacaksınız.

TatilCity.NET’de Sabiha Gökçen Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. İstanbul’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Sabiha Gökçen Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Konumu