Çok ucuz fiyatlarla Kütahya İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 10 dakikadır.

Kütahya İstanbul uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya İstanbul Uçak Bileti

Kütahya İstanbul Uçak Bileti

Türkiye’nin en büyük ve gelişmiş şehri olan İstanbul, aynı zamanda dünyanın en gözde kentlerinden biridir. Dört bir yanı tarih kokan İstanbul, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların sahip olmak istediği bir coğrafi konuma sahiptir. Tarihte iki büyük imparatorluğa ve iki büyük dine uzun yıllar boyunca hakim olan kent; bir çağı kapatıp, diğer çağı açması ile de dünya genelinde ünlüdür. İslam ve Ortodoks Hristiyanlığının en önemli mabetlerinden biri olan şehir; kültürel, tarihi ve doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakır.

Bizans İmparatorluğu döneminden beri İstanbul’un ve dünyanın en gösterişli mimarilerinin başında gelen Ayafosya Müzesi, kentin en değerli sembolüdür. 360 yılında üstü ahşap kaplama ile inşa edilen eser 404 yılında halk ayaklanması sonucu yıkıldı. İkinci defa 415 tarihinde tekrar inşa edilen yapı ise Nika İsyanı sonucu 532 yılında yıkıldı. Günümüzdeki Ayasofya’nın temelleri  İmparator Jüstinianus döneminde atıldı. Yapımı 5 yıl süren Ayasofya, Fatih’in İstanbul’u ele geçirmesi ile beraber İslam motifleri eklenerek camiye çevrildi. Yapı 1 Şubat 1935 yılında Atatürk’ün isteği üzerine müzeye çevrildi.

Kütahya İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.