Çok ucuz fiyatlarla Malatya İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 5 dakikadır.

Malatya İstanbul uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Malatya İstanbul Uçak Bileti

Malatya İstanbul Uçak Bileti

Yıl içinde dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı turist çeken İstanbul, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlar. Şehrin dört bir yanı çeşitli dönemlerde inşa edilen muhteşem güzellikteki mimariler ile çevrilidir. Üç adet köprüsü ile gece ve gündüz dünyadaki en güzel manzaralardan birine ev sahipliği yapan İstanbul, ülkemizin metropolüdür.

Bizans İmparatoru Anastasius Oilosuz tarafından inşa edilen Galata Kulesi, 528 yılında ilk kez yapıldığında ahşap yapısı ile kentin fener kulesi olarak görev aldı. Meydana gelen bir deprem sonucu harap olan yapı sonraki dönemlerde iki defa yıkılıp, tekrar inşa edildi. Uzun yıllar boyunca Romalıların hakimiyeti altında kalan kentteki en önemli eserlerden biri Galata Kulesidir. Günümüze kadar birçok rivayete konu olan kule, farklı hikayelere ev sahipliği yapar. Roma inancına göre bir kızla bir erkek ilk defa kuleye birlikte çıktıklarında birbirleri ile evlenir. İstanbul’un en güzel gezi noktalarından biri olan kulenin içinde hoş bir ambiyansa sahip restoran yer alır. Galata aynı zamanda İstanbul’un büyülü manzaralarından birine sahiptir.

Malatya İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.