Çok ucuz fiyatlarla Mardin İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin’den İstanbul’a her gün en az beş  uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 15 dakikadır.

Mardin İstanbul uçak bileti al!

Sizde Mardin’den İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Mardin İstanbul Uçak Bileti

Mardin İstanbul Uçak Bileti

Bir çağ açıp diğerini kapatan İstanbul, yalnızca Türkiye’nin değil; dünyanın da en güzel kentlerinden biridir. Uçsuz bucaksız bir tarihe ve güzelliğe kapılarını açan şehir, aynı zamanda Asya ve Avrupa yakalarını birleştirmesi ile de stratejik bir öneme sahiptir. Bu özelliğinden dolayı yıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin çekişmelerine sahne olan İstanbul, sizi tarihsel bir yolculuğa çıkarır. Birbirinden güzel mimari yapıları, çeşitli çağlara ait etnik değerleri, doğal güzellikleri ve olağanüstü manzaraları ile görenleri kendine aşık eden İstanbul, yılın her mevsimi dünyanın dört bir yanından turist akınına uğrar.

Dört yüzyıl boyunca Osmanlı İmparatorluğunun yönetim merkezi olan Topkapı Sarayı, İstanbul’un en güzel köşesindedir. 1460-1478 yılları arasında inşa edilen saray, 700.000 metrekarelik geniş bir alana kuruludur. Sarayburnu’ndaki yapı olağanüstü mimarisi ve manzarası ile görenleri kendine hayran bırakır. Dört adet avlu ve haremden oluşan eser, 300.000 parçalık dev bir koleksiyona da ev sahiplik yapar. Tarih aşıklarının İstanbul’daki ilk durağı olan Topkapı Sarayı, ülkemizde Osmanlı dönemini anlatan en güzel yapıdır.

Mardin İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

Mardin İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.