Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Adana’ya en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8  saat 20 dakikadır.

Balıkesir Adana uçak bileti al!

Siz de Balıkesir‘den Adana’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Balıkesir Adana uçak bileti satın alabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Adana Uçak Bileti

Balıkesir Adana Uçak Bileti

Adana, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük illerinden birisi olmakla beraber hem doğal hem de tarihi pek çok yapı ve alana sahip. Bu sebeple Adana‘ya seyahatinizde hiç sıkılmayacak Adana’da yeni yerler keşfetmenin keyfini yaşayacaksınız. Adana’nın en büyük camisi Ulu Cami ile gezinize başlayabilirsiniz. 16. yüzyılda yapılmış olan bu cami Emevi ve Selçuklu izlerini taşır. Roma döneminden günümüze kadar gelebilmiş önemli bir tarihi yapı da Taşköprü’dür. Toplamda 14 gözü bulunan köprü ilginizi çekecektir. Aziz Pavlus Kilisesi de Adana’dadır. Bebekli Kilise olarak da anılan bu mabed yeri hem Protestan hem de Katoliklerin ibadethanesidir.

Yayla turizmini seviyorsanız Adana’da bulunan Akçatekir Yaylası’nı ziyaret etmenizi öneririz. Yeşili ve temiz havası ile sağlık turizminin önde gelen yaylalarından birisidir. Antik kentleri dolaşmayı seviyorsanız Ceyhan Nehri kenarındaki Misis Antik Kenti’ni dolaşmaktan keyif alabilirsiniz. Hitit, Bizans, Roma ve Osmanlı döneminden pek çok izi taşıyan bu antik kentte tarihe bir yolculuk yapacaksınız. Eğer şehrin kalabalığına karışmak, alışveriş yapmak, yemek yemek yada bir şeyler içmek isterseniz Gazipaşa Bulvarı’na uğramanız yeterli. Şehrin en hareketli alanlarından bir tanesi burası.

Balıkesir Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Balıkesir Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.