Çok ucuz fiyatlarla Samsun Aydın uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun'dan Aydın'a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 10 dakikadır.

Samsun Aydın uçak bileti al!

Sizde Samsun'dan Aydın'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın'da nerelere gidebiliriz?

Samsun Aydın Uçak Bileti 1 300x169 Samsun Aydın Uçak Bileti

Samsun Aydın Uçak Bileti

Ülkemizin en değerli topraklarından birine sahip olan Aydın bugün tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkar. Coğrafi konumundan dolayı çağlar boyunca uygun bir yerleşim olarak görülen kent, bu özelliği neticesinde birbirinden farklı özellikler taşıyan antik kentlere, manastırlara ve ören yerlerine ev sahipliği yapar. Bunun sonucu olarak çeşitli bir kültür taşıyıcısı haline gelen şehir yöresine özgü değerleri ile beğeni kazanır. Tarihsel özelliğinin yanı sıra tam bir cazibe merkezine dönüşmesini sağlayan doğal güzellikleri ile de Aydın görülmeye değer bir özellik taşır.

Şehrin yaz turizmi boyunca yüksek oranda turizm kapasitesine sahip olan ilçesi Kuşadası; deniz, kum ve güneşin tadını en güzel şekilde çıkarabileceğiniz noktalardan biridir. Kuşadası'na 28 kilometre uzaklıkta olan Dilek Yarımadası, Büyük Menderes'le Küçük Menderes arasındadır. Göz alıcı güzelliği ile gizli bir cenneti simgeleyen bölge ülkemizin en güzel kumsallarından biridir. 500 milyonluk menderes nehrinin parçası olan Dilek Yarımadası, doğal güzellikleri kadar antik değerleri ile de bir o kadar ilgi çeker. Tabiatın en güzel halini yansıtan koylarına kendinizi bırakabileceğiniz yarımada şehrin en seçkin noktaları arasındadır.

Samsun Aydın uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun'dan Sivas ve Amasya'ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu'ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler'de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın'a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı'nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Aydın Çıldır Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Samsun Aydın uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.