Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Samsun  uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman’dan Samsun’a  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

Adıyaman Samsun uçak bileti al!

Sizde Adıyaman‘dan Samsun’a  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adıyaman Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Samsun Uçak Bileti

Adıyaman Samsun Uçak Bileti

Hem doğal hem de kültürel özellikleri ile öne çıkan Samsun ilimiz, Karadeniz Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden. Samsun’da tarihi ve doğal pek çok görmek isteyebileceğiniz yer bulunuyor. Örneğin Samsun’la özdeşleşmiş olan Bandırma Vapuru‘nun birebir kopyasını görebilirsiniz. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk’ün kişisel eşyaları ile kurmaylarının balmumundan yapılmış heykellerini de görmeniz mümkün. Samsun’un Bafra ilçesinde yer alan Kızılırmak Deltası, pek çok canlıya ev sahipliği yapan ülkemizin en büyük deltalarından biridir.

Samsun’un benzersiz manzarasını seyretmek isteyenler için Amisos Tepesi‘ni tavsiye ediyoruz. Tepede tarihi mezarları da görmek mümkündür. Bu mezarların Pontus Krallığı döneminden kaldığı düşünülmekte. Ayrıca bölgede yaşadığına inanılan  savaşçı amazon kadınların bal mumu heykellerini görmek isterseniz Amazon Köyü’ne uğrayabilirsiniz. Türkiye’deki tek ekolojik pazar alanı ile dikkat çeke n Sürmeli Köyü Bafra’ya 13 km mesafede yer alıyor.

Adıyaman Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Samsun’a ya da Samsun’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk

Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Samsun uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Adıyaman Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.