Çok ucuz fiyatlarla Antalya Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar ile beraber 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Antalya Samsun uçak bileti fiyatları

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Antalya Samsun uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Ankara - Samsun Uçak Bileti

Antalya Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’in doğası ve tarihi ile en meşhur şehirlerinden birisi olan Samsun’da görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Örneğin Kızılırmak Deltası içinde yer alan ve sayısız çeşitte kuşu bir arada görebileceğiniz Kuş Cenneti ilginizi çekebilir. Amisos Tepesi, şehri tepeden gör mek ve yeşil ile mavinin ihtişamına tanık olmak için en güzel yer. Ayrıca Batıpark’ta bulunan teleferiklere binerek tepeden manzaranın keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.

Samsun’un simgelerinden Bandırma Vapuru’nun orijinal ebatlarda yapılmış kopyasını görmeniz mümkün. 1192 yılında Danişmentliler tarafından yapılan Samsun Kalesi şehrin en önemli tarihi kalıntılarından. Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 yılında kaldığı Mıntıka Palas Oteli bugün müze olarak ziyaret edilebilir durumdadır.

Antalya Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Samsun’a ya da Samsun’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Samsun uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Antalya Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlarla..