Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Samsun’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 35 dakikadır.

Erzurum Samsun uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Samsun Uçak Bileti

Erzurum Samsun Uçak Bileti

Sanayi, eğitim ve pek çok açıdan Karadeniz Bölgesinin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Samsun, M. Ö. 750-760 yıllarında İyon şehir devletlerinden olan Miletoslular tarafından kuruldu. Yüzyıllar boyunca aktif olan kent, Anadolu’daki pek çok şehir gibi köklü tarihi sonucu çok sayıda uygarlığın hakimiyeti altına alındı.

Mustafa Kemal Atatürk tarafından 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışı ile başlayan milli mücadelenin başkenti olan Samsun, oldukça güzel anılara tanıklık eder. Kurmaylar ile birlikte Mustafa Kemal’i İstanbul’dan Samsun’a ulaştıran Bandırma Vapuru, Milli Mücadele Parkının içinde yer alır. Türkiye’nin en kıymetli müzelerinden biri olan Bandırma Vapuru’nun replikasında Atatürk ve arkadaşlarının balmumu heykeli, şahsi eşyaları, dönem içindeki yazışmalar yer alır. 1200 şehidin anısına şehitler yazıtı, milli mücadele dönemini en güzel şekilde ifade eden on bronz rölyef, yedi figürlü milli kurtuluş anıtının bulunduğu müze Türkiye açısında oldukça güçlü bir değer taşır.

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan Kızılırmak Deltası, eşsiz güzelliğinin yanı sıra kuş göç yollarının üzerinde yer almasından dolayı önemli bir yere sahiptir.

Erzurum Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken

Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Erzurum Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı